Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
TUZLA'DA MAZBATALAR ALINDI!..
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi mazbatasını aldı
Beykoz 30 Mart'te bir ilke imza attı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dönerci Zeki Usta Sancaktepe’de açıldı

Dönerci Zeki Usta Sancaktepe’de açıldı
28.04.2013 / 16:24


Sancaktepe Sarıgazi’de Eski Ankara Caddesi üzerinde bulunan Dönerci Zeki Usta’nın açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti. Açılış törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ak Parti eski milletvekili İrfan Gündüz ve CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sipahi, belediye meclis üyeleri ve iş dünyasından pek çok isim katıldı. 

Açılışta yaptığı konuşmada Sancaktepe’nin gelişmesi açısından yeni bir işyerinin açılışını gerçekleştirmenin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Başkan İsmail Erdem, “Sancaktepe her alanda büyüdükçe, yeni işyerleri açılıyor, esnafımızın kazancı artıyor. İlçemizde böylesine işyerlerinin çoğalmasını temenni ediyorum. Ayrıca birçok kişiye iş istihdamı sağlayacak olan bu işletmelerimizin sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı ve bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Başkan Erdem Erdem, işyeri sahipleri ve vatandaşlarla beraber açılışı yaparak işyerini gezdi. İş yerinin halka sunacağı hizmetler ile ilgili bilgiler aldı. Daha sonra açılışa katılan konuklara döner ikram edildi. Firma yetkilileri, özel bir damak zevki ile müşteri memnuniyetine önem verdiklerini ifade ettiler. 


Etiketler:
Bu haber toplam 1045 defa okundu

POYRAZ İŞADAMLARI ZİYARETİNDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPTI...
ÇEKSİAD yönetiminin hayırlı olsun ziyaretinde önemli açıklamalar yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, tüm başkan yardımcılarının göreve devam edeceğini fakat Şahmettin Yüksel ile Fatih Sırmacı’nın atanacağı iki yeni başkan yardımcılığı oluşturulacağını, tüm birim müdürlerinin ise değiştirileceğini ve iki yeni müdürlük kurulacağını söyledi.

YAZARLAR